Let op. Afhankelijk van het land dat u kies zult u herleid worden naar de thuispagina van de dochteronderneming. U vindt de verantwoordelijke contactpersoon op de pagina.

Uzin Utz AG

Vragen?

We helpen graag.

[UU Belgium (Dutch)] Flyout

Contact

Algemeen / Bestellingen

Vestigingen

Waar verkrijgbaar?

Uzin Utz AG
Startpagina

Vragen?

We helpen graag.

[UU Belgium (Dutch)] Flyout

Contact

Algemeen / Bestellingen

Vestigingen

Waar verkrijgbaar?

Klantendienst

Klantendienst

ADVIES & CONTACTPERSONEN

Bent u op zoek naar professioneel advies ter plaatse of heeft u vragen over onze producten?
Onze gespecialiseerde technisch-commercieel adviseurs helpen u graag met al uw vragen over parketvloeren en het kiezen van de juiste producten.

Technische vragen

08:00 tot 17:00 uur (maandag - vrijdag)
 

Heeft u technische vragen? 

We helpen u graag verder!

Klantendienst

Van 8u00 tot 17u30 (maandag tot donderdag)
Van 8u00 tot 16u00 (vrijdag)

Wilt u bestellen of heeft u vragen over uw bestelling?

Onze binnendienst staat u graag te woord.

Telefoon: +32 (0)9 222 58 48
Fax: +32 (0)9 222 33 80
E-mail: be(at)uzin-utz.com

Technisch-commercieel team

Len Janssen

Sales manager

 GSM: +32 (0)497 473 667
len.janssen@uzin-utz.com

Tom Bogaerts

Technisch-commercieel adviseur Antwerpen - Limburg - Vl. Brabant


GSM: +32 (0)473 982 389
tom.bogaerts@uzin-utz.com

 

Peter Van den Broeck   

Technisch-commercieel adviseur soepele vloeren en parket, West-België
UZIN - WOLFF
 
GSM: +32 (0)475 453 442 
peter.vandenbroeck@uzin-utz.com

Philippe Paul

Technisch-commercieel adviseur soepele vloeren, Franstalig landsgedeelde 

 GSM: +32 (0)470 220 931
philippe.paul@uzin-utz.com

Wim Wynants

Technisch-commercieel adviseur Parket - Oost-België

GSM: +32 (0)472 890 437
wim.wynants@uzin-utz.com

Peter Thomas 

Technisch commercieel adviseur codex
 
GSM: +32 (0)470 232 913
peter.thomas@uzin-utz.com


Herbert Cockx

Business Developer Arturo West-België

GSM: +32 (0)472 12 05 85
herbert.cockx@uzin-utz.com


David Picavet

Business Developer Arturo Oost-België

GSM: +32 (0)472 69 28 27
david.picavet@uzin-utz.com


Klantenservice

Zoë Jaminé 

Commerciële binnendienst

Tel: +32 (0)9 242 81 62
zoe.jamine@uzin-utz.com

Isabel Gonzalez

Commerciële binnendienst

Tel: +32 (0)9 242 81 66
isabel.gonzalez@uzin-utz.com


Finance & administration

Stefaan Wensch

Finance & Administration manager

Tel: +32 (0)9 242 81 63
stefaan.wensch@uzin-utz.com

Fanny Verbeeren

Finance & Administration Assistant
 
Telefoon: +32 (0)9 242 81 68
fanny.verbeeren@uzin-utz.com


Product management

Bart Leen

Technical & Product Manager
UZIN - CODEX
  
GSM: +32 (0)475 665 553
bart.leen@uzin-utz.com

Martine Criel

Product-, Prijs- en Projectbeheer
 
Tel: +32 (0)9 242 81 61
martine.criel@uzin-utz.com


Marketing

Robin Lierman

Marketing 


Tel: +32 (0)9 242 81 67
robin.lierman@uzin-utz.com

Axelle Longeval

Marketing Assistant

Tel: +32 (0)9 242 81 65
axelle.longeval@uzin-utz.com


Directie

Eline Vandorpe

Managing Director
 
Tel: +32 (0)9 242 81 64
eline.vandorpe@uzin-utz.com